Kwiaciarnia

Kwiatem Malowane to łódzka kwiaciarnia znajdująca się przy ulicy Zgierskiej 85 (na Bałutach). Nie ograniczamy się wyłącznie do sprzedaży pojedynczych kwiatów czy bukietów z przystrojeniami. Kosze okolicznościowe, dekoracje świąteczne czy wieńce pogrzebowe to jedynie skromna część naszego asortymentu.

Naszą kwiaciarnię wyróżnia zaangażowanie florystów, ich pasja oraz miłość do kwiatów. Zespół Kwiatem Malowane jest zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami florystycznymi (uczestniczymy w specjalistycznych kursach, sympozjach i pokazach florystycznych, sukcesywnie powiększając naszą wiedzę na temat kwiatów i kompozycji kwiatowych).

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy (i nie w każdej chwili) ma możliwość osobistego przyjścia do naszej kwiaciarni – kwiaciarnia online pozwala nam być bliżej wszystkich naszych Klientów, oszczędzić ich czas i ułatwić im zamawiania dekoracji, wiązanek czy bukietów.

Co nas wyróżnia?

  • indywidualne podejście do każdego naszego Klienta
  • profesjonalizm świadczonych usług
  • dbałość o detale (dzięki temu przygotowywane przez nas bukiety i wiązanki nabierają wyjątkowego charakteru)
  • reagowanie na potrzeby Klienta (np. poprzez odwzorowanie bukietu ze zdjęcia, z którym Klient się do nas zgłasza)
  • Dostawa kwiatów na terenie Łodzi
  • przywiązywanie dużej wagi do świeżości kwiatów (o czym świadczą przyznane naszej kwiaciarni certyfikaty)

W naszej kwiaciarni dużą rolę odgrywa florystyka ślubna, dlatego też zachęcamy do kontaktu z nami wszystkich narzeczonych, którzy poza wiązanką ślubną poszukują kwiatów do dekoracji sali weselnej, kościoła czy też przystrojenia samochodu na tę wyjątkową okazję.

To wszystko oferuje właśnie Kwiatem Malowane:
Kwiaciarnia, Pracownia Florystyczna, Pracownia Funeralna, Pracownia ślubna, Florystyczna Poczta Kwiatowa Dostawa !

W razie zainteresowania skorzystaniem z naszej oferty, można po prostu odwiedzić kwiaciarnię lub skontaktować się z nami.

Zapisz