Kwiaciarnia

Kwiatem Malowane to łódzka kwiaciarnia znajdująca się przy ulicy Czarnkowskiej 2 (na Bałutach). Nie ograniczamy się wyłącznie do sprzedaży pojedynczych kwiatów czy bukietów z przystrojeniami. Naszym Klientom oferujemy też szereg dodatkowych produktów i usług. Kosze okolicznościowe, dekoracje świąteczne czy wieńce pogrzebowe to jedynie skromna część naszego asortymentu.

Naszą kwiaciarnię wyróżnia zaangażowanie florystów, ich pasja oraz miłość do kwiatów. Zespół Kwiatem Malowane jest zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami florystycznymi (uczestniczymy w specjalistycznych kursach, sympozjach i pokazach florystycznych, sukcesywnie powiększając naszą wiedzę na temat kwiatów i kompozycji kwiatowych).

Naszą ambicją jest nie tylko stworzenie kwiaciarni na najwyższym poziome, ale pracowni “z prawdziwego zdarzenia” – aranżacji i dekoracji kwiatowych na różne okoliczności. Z tego też względu udostępniliśmy naszym Klientom sklep z artykułami dekoracji wnętrz, umożliwiający również zamówienie idealnego bukietu na każdą okazję.

Kwiatem Malowane idzie z duchem czasu i odpowiada na zapotrzebowanie Klientów. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy (i nie w każdej chwili) ma możliwość osobistego przyjścia do naszej kwiaciarni – kwiaciarnia online pozwala nam być bliżej wszystkich naszych Klientów, oszczędzić ich czas i ułatwić im zamawiania dekoracji, wiązanek czy bukietów. Szczegóły znajdą Państwo bezpośrednio na stronie sklepu (odnośnik powyżej).

Co nas wyróżnia?

  • indywidualne podejście do każdego naszego Klienta
  • profesjonalizm świadczonych usług
  • dbałość o detale (dzięki temu przygotowywane przez nas bukiety i wiązanki nabierają wyjątkowego charakteru)
  • reagowanie na potrzeby Klienta (np. poprzez odwzorowanie bukietu ze zdjęcia, z którym Klient się do nas zgłasza)
  • udzielanie się w mediach społecznościowych (nie ograniczając się wyłącznie do podawania informacji – jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi Klientami dzięki portalom społecznościowym)
  • uczestnictwo w sesjach fotograficznych
  • przywiązywanie dużej wagi do świeżości kwiatów (o czym świadczą przyznane naszej kwiaciarni certyfikaty)

W naszej kwiaciarni dużą rolę odgrywa florystyka ślubna, dlatego też zachęcamy do kontaktu z nami wszystkich narzeczonych, którzy poza wiązanką ślubną poszukują kwiatów do dekoracji sali weselnej, kościoła czy też przystrojenia samochodu na tę wyjątkową okazję. To wszystko oferuje właśnie Kwiatem Malowane!

W razie zainteresowania skorzystaniem z naszej oferty, można po prostu odwiedzić kwiaciarnię lub skontaktować się z nami telefonicznie lub wysyłając maila na adres podany w dziale Kontakt.

Zapisz