Wyjątkowa oprawa kwiatowa ślubu cywilnego

Wiele osób uważa, że ślub cywilny to tylko formalność – spotkanie w urzędzie, podpisanie dokumentów i minimum oprawy wizualnej (może poza bukietem Panny Młodej, nadającym nieco ciepła całej uroczystości). Kwiaciarnia Kwiatem Malowane udowadnia, że wcale nie musi tak być, a ślub cywilny może odbyć się w równie pięknej oprawie, jak kościelny.

Skromne dekoracje? To nie w naszej kwiaciarni!

Na ślub cywilny Edyty i Przemka, który odbył się na świeżym powietrzu, przygotowaliśmy wyjątkowe dekoracje kwiatowe. Wśród zieleni i ozdobnych roślin, otaczających zarówno osobę udzielającą ślubu, jak i samych Państwa Młodych oraz ich Gości, panowała prawdziwie podniosła atmosfera.

urzedniczka-i-mloda-para

slub-cywilny-w-wyjatkowej-oprawie-kwaitowej

 

Coś dla Panny Młodej i dla Pana Młodego…

 

Poza przystrojeniem miejsca uroczystości, nie mogliśmy oczywiście zapomnieć o najważniejszych osobach, które celebrowały zawarcie związku małżeńskiego.

 

Bukiet Panny Młodej, skomponowany z angielskich róż, chabrów, goryczki, goździków i hortensji (uzupełniony gałązkami oliwki) idealnie uzupełniał jej ślubną kreację, zaś w butonierce Pana Młodego znalazła się róża i goryczka, odpowiadające kolorystycznie wiązance narzeczonej (i również idealnie dopasowane do garnituru, w którym wystąpił Przemek).

wiazanka-slubna-panny-mlodej
Bukiet ślubny Panny Młodej

kwiat-w-butonierce-pana-mlodego

Kwiat w butonierce Pana Młodego, idealnie dopasowany do wiązanki ślubnej narzeczonej

pana-mloda-otoczona-kwiatami

Młoda Para otoczona dekoracjami kwiatowymi

 

A po ślubie…

… przyszedł czas na uroczyste przyjęcie weselne. Kwiaciarnia Kwiatem Malowane zadbała o dekorację Sali i przystrojenie stołów. Dalie, hortensje, róże angielskie i chabry, a także driakiew, goryczka i limonium, uzupełnione gałązkami oliwki i dziką różą, znajdujące się na każdym stole, wśród zastawy, zachwyciły Gości weselnych i nadały wnętrzu ciepłego, kameralnego klimatu.

bukiet-weselny-na-sali

przystrojone-kwiatami-stoly-na-weseleu

Pomysłowe przystrojenie sali skrzyneczkami wypełnionymi kwiatami (zdjęcie poniżej), również zyskało uznanie zarówno Młodej Pary, jak i zgromadzonych na uroczystości biesiadników.

kwiaty-w-skrzyniach-zdobiace-sale-weselna

Kwiatem Malowane zadbało także o to, by skrzynki z alkoholem sprowadzonym specjalnie na okazję celebrowania zaślubin, również się wyróżniały. I to jak!

skrzynki-z-alkoholem-przystrojone-kwiatami


Przede wszystkim liczy się pomysł

 

Tak naprawdę nie ma znaczenia czy Państwo Młodzi decydują się na ślub kościelny czy cywilny. Każdej uroczystości można nadać wyjątkową oprawę – wystarczy odrobina kreatywności, dobre pomysły i… kwiaty „z najwyższej półki”! To wszystko gwarantuje Państwu kwiaciarnia Kwiatem Malowane.

 

Wszystkich narzeczonych, zainteresowanych skorzystaniem z naszych usług w zakresie florystyki ślubnej, serdecznie zachęcamy do kontaktu. A Edycie i Przemkowi z całego serca gratulujemy zawarcia związku małżeńskiego i życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Jednocześnie dziękując za możliwość zaprezentowania na naszej stronie zdjęć z uroczystości, upamiętniających ten wyjątkowy dla nich dzień.