Bukiety ślubne

Bukiet ślubny stanowi swoiste dopełnienie wizerunku Panny Młodej – nic zatem dziwnego, że wybierany jest często z dużą uwagą. Musi pasować do kreacji ślubnej, podkreślać charakter uroczystości i oczywiście – pięknie się prezentować!

Zapraszamy do naszej kwiaciarni wszystkie Panny Młode szukające dla siebie idealnego bukietu ślubnego. Pomożemy w dokonaniu wyboru odpowiednich kwiatów składających się na bukiet i stworzymy niepowtarzalną kompozycję, która zachwyci gości weselnych.

W ofercie również bukiety dla druhen!

Zachęcamy państwa do odwiedzenia galerii a w szczególności Galerii Bukietów Ślubnych w której prezentujemy znacznie więcej naszych prac. Warto również odwiedzić galerię pt. Sesje “Kwiatem Malowane” gdzie prezentujemy nie tylko bukiety ślubne ale wszystkie nasze prace ujęte w sesjach fotograficznych, z tego działu szczególnie jesteśmy dumni gdyż uważamy, że piękno kwiatów powinno być ujmowane w otoczeniu do jakiego zostało stworzone.

Zachęcamy do obejrzenia artykułów w formie fotograficznego bloga: Cóż to był za ślubWyjątkowa oprawa ślubu cywilnego.

W miarę możliwości czasowych będziemy również publikowali szereg artykułów specjalistycznych dotyczących tematyki ślubnej oto jeden z nich: Jak dobrać bukiet ślubny do sukni Panny Młodej? 

Przykładowe bukiety ślubne „wyczarowane” w naszej kwiaciarni:

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz