Poczta z Kwiatami w Łodzi

Zapraszam do naszego świata kwiatów i skorzystania z oferty naszej kwiaciarni wszystkich zarówno stałych jak i nowych klientów. Z naszych usług skorzystać może każdy mieszkaniec Łodzi, któremu zależy na szybkim przygotowaniu wyjątkowego bukietu okolicznościowego czy wiązanki, szczególnie zapraszamy tych który nie mieli jeszcze okazji przekonać się o efektach naszej pracy a w którą zawsze wkładamy całe serce.

Zapraszam serdecznie

Dorota Żurawska

 

Informacja

Teraz wszyscy, którzy nie mają czasu lub możliwości, by osobiście odwiedzić naszą kwiaciarnię, mogą zamówić kwiaty przez Internet z dostawą do domu (usługa Poczty z Kwiatami), a bukiet zostanie niezwłocznie wysłany pod wskazany adres. To proste!
1. Wystarczy wybrać jeden z bukietów dostępnych w naszej kwiaciarni internetowej, wybrać datę dostawy, opłacić zamówienie i oczekiwać na przesyłkę. Całą resztą zajmuje się już nasza kwiaciarnia.
2. Jeśli wśród zaprezentowanych w naszej internetowej kwiaciarni bukietów nie znaleźli Państwo żadnego, który byłby "tym wymarzonym", wystarczy przesłać nam zdjęcie takiego bukietu (np. fotografię znalezioną w Internecie). Przedstawimy Państwu wycenę jego wykonania i przygotujemy go odwzorowując oryginał tak, by spełnił wszelkie Państwa oczekiwania! (opcja "zamówienia indywidualne" - należy wpisać uzgodnioną z nami mailowo lub telefonicznie kwotę i dokonać płatności).
3. Jeśli już wcześniej uzgodnili z nami Państwo zamówienie indywidualne, ale nie mogą osobiście udać się do kwiaciarni po jego odbiór, wystarczy skorzystać ze wspomnianej w powyższym punkcie opcji "zamówienia indywidualne" i postępować zgodnie z komunikatami wyświetlanymi przy formularzu zamówienia.
3. Płacą Państwo wyłącznie za bukiet i dostawę, nie za pośredników - to wyróżnia naszą kwiaciarnię internetową od wielu konkurencyjnych kwiaciarni online. Nie ukrywamy kosztów dostawy - za bukiet płacą Państwo dokładnie taką samą kwotę, jaką wydali by Państwo bezpośrednio w Kwiatem Malowane.
4. Koszty dostawy kształtują się następująco:

  • zamówienie do 49 złotych - koszt wysyłki: 22 złotych
  • zamówienie do 150 złotych - koszt wysyłki: 16 złotych
  • jeśli Państwa zamówienie przekroczy kwotę 150 złotych, przesyłkę dostarczymy gratis!

Kurier dowozi przesyłki w obrębie Łodzi, a także miejscowości: Aleksandrów, Konstantynów, Pabianice, Zgierz.

5. Przed dokonaniem zakupu prosimy zapoznać się z regulaminem naszej kwiaciarni internetowej.

Dlaczego warto zamówić u nas?

Wszystko jest jasne

Nie ukrywamy kosztów dostawy w cenie bukietu

Niskie ceny

Nie ma żadnych pośredników

Czas to pieniądz

Nie masz czasu czekać na przygotowanie bukietu. Zamów online i odbierz w Kwiaciarni.

Szybka dostawa

Już po dwóch godzinach od zamówienia bukiet może być u odbiorcy.

Chcesz szybciej zadzwoń – na pewno się uda!!!

Gwarancja Jakości

Gwarantujemy świeżość kwiatów min. 3 dni.
Z każdym bukietem otrzymasz odżywkę i instrukcję jak dbać o bukiet.Twój bukiet na pewno wytrzyma dłużej.

Zaufanie

Zaufało nam już setki a może tysiące klientów. Nie mogli się mylić.