Bukiet w stylu boho

Bukiety boho – na co dzień i od święta

Styl boho zyskuje na popularności zarówno na całym świecie, jak i w naszym ktaju. I nic w tym dziwnego, bo bukiety boho są znakomitym rozwiązaniem na każdą okazję!

Czym właściwie jest „boho”? Jak tłumaczy Mistrzyni Florystyki, Katarzyna Greta Szymkowiak z Gretaflowers.pl (u której szkolili się również floryści kwiaciarni Kwiatem Malowane), boho „pochodzi od bohemy cygańskiej, a co za tym idzie bohemy artystycznej i hippisowskiego umiłowania wolności i braku konwenansów”. To zatem natura, folk i całkowita swoboda!

Jedyne w swoim rodzaju

Dzięki temu, że tworzone w stylu boho bukiety to właśnie „brak konwenansów”, każdy z nich wyróżnia indywidualizm i niepowtarzalność – powstają zgodnie z wizją florysty lub Klienta kwiaciarni. Z całą pewnością nie są nudne, a za to charakteryzują się niebanalną kolorystyką i wyjątkowymi (naturalnymi!) dodatkami.

Taka swoboda może nasuwać przypuszczenia, że bukiety w stylu boho cechuje chaos – nic bardziej mylnego! To wciąż piękne, kwiatowe kompozycje, które – wykonane przez doświadczonych florystów – zachwycają swoim urokiem. I, co ważne, sprawdzają się zawsze, bez względu na okoliczności (czy to ślub, imieniny czy po prostu „kwiatowy” podarunek).

Bukiety boho w Łodzi

Nasza kwiaciarnia, zawsze otwarta na nowe rozwiązania i śledząca bieżące trendy, bez trudu skomponuje idealny bukiet w stylu boho. Tworzymy bukiety, bazujące na założeniach boho: bogate w naturalne kwiaty, z dużą ilością zieleni, wykorzystując rośliny na pierwszy rzut oka ze sobą kontrastujące (na przykład z uwagi na ich rozmiary), ale ostateczny rezultat zawsze zachwyca.

Warto dodać, że bukiety boho, jak żadne inne, pozwalają na „wyrażenie siebie” lub skomponowanie ich zgodnie z upodobaniami bliskiej osoby. Tu nie ma żadnych ścisłych reguł – liczą się własne pomysły, a „luz” jest wręcz pożądany!

Serdecznie zapraszamy wszystkich, których już zdążył zachwycić styl boho (jak i tych, którzy chcieliby zapoznać się z nim bliżej) do odwiedzenia naszej kwiaciarni lub złożenia zamówienia na bukiet w jednej z naszych kwiaciarni internetowych (online.kwiatemmalowane.pl lub kwiaty123.pl). Jeśli odwiedzicie nas osobiście, z przyjemnością zaprezentujemy przykładowe bukiety boho, a dla chętnych ich „wypróbowania”, taki bukiet skomponujemy – zgodnie z Waszymi pomysłami!

Jeżeli nie znajdziecie w naszej standardowej ofercie bukietu, który Was zachwyci, zawsze możecie do nas zadzwonić i ustalić szczegóły, a zamówienie opłacić w opcji zamówienia indywidualnego.